Systémové upozornění
Hlavní informace

Letošní výsledky svého Výzkumného úkolu mohou studenti prezentovat na katedrálnín semináři, který se bude konat v pondělí 12. září 2022 v budově FJFI, Trojanova 13, Praha 2 v místnosti č. 121 (předběžně od 13:00 hodin).

Student se se svou prezentaci přihlásí, včetně uvedení názvu práce, studijního oboru a jména školitele, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 9. 9. 2022, 15:00 hod.

Studenti pozvou na prezentaci i své školitele.

Zatím se předpokládá: Pokud se cesta do Prahy někomu nehodí, bude moci prezentovat distančně (asi přes MS Teams).
Toto prosím při přihlášení uvést. Děkuji.

Prezentace je nutnou podmínkou k získání zápočtu.
Pouze student se zápočtem může dostat zadání bakalářské či diplomové práce.

Vlastní práci v písemné podobě (která obsahuje také originál zadání VÚ) odevzdá student na sekretariát KFE nejpozději do 16. 9. 2022.

Zápočet zapisuje do "indexu" a KOSu po odevzdání práce Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., která by měla od školitele včas dostat ohodnocení práce známkou.