Systémové upozornění
Hlavní informace

ZS 2022/2023

Pro studenty: Doplňující informace k rozvrhu jsou na konci stránky.

 Rozvrhy oborů KFE v jednom obrázku: PDF, PNG (stav ke dni 26. 9. 2022).

Umístění předmětů

KódVyučujícíRozsahStudentů*UčebnaČas
12MPR1 Čech 4+0 zk 1 KFE-242 Čt 12:00
12OSY Čech 3+0 zk 2 KFE-242 St 9:00
12ELDY1 Čtyroký 2+0 z,zk 13 KFE-L244 Út 9:00
12INTO Čtyroký 2+0 z,zJek 2 KFE-L244 Po 10:00
12NT Hulicius, Proška 2+0 zk 0 FZU**1, KFE-121 Čt 15:00
12PPRO Jančárek 0+4 kz 6 KFE-OPR Po 14:00
12APL Jančárek, Jelínková 2+0 z,zk 0 KFE-121 Út 14:00
12DSFE1 Jelínková 0+2 z 13 KFE-121 St 14:00
12KGOZ1 Jelínková, Jelínek, Němec 2+0 zk 1 KFE-121 Út 8:00
12ULAT Jelínková, Šulc kz 9 KFE-121 Pá 8:00
12FIF Klimo, Limpouch 3+1 z,zk 9 KFE-121, KFE-L244 Po 8:00, St 16:00
12PF1, 12PFTF2 Klimo 2+0 zk 21+2 T-101 St 8:00
12SFMC1 Kotrla, Předota 3+1 z,zk 3 **2 **2
12LTB2 Kubeček, Šulc, Jelínek 2+1 z,zk 5 KFE-310 Pá 9:00
12OREZ Kubeček, Frank 2+1 z,zk 7 KFE-310 Po 13:00
12UKP Kubeček, Jelínek 2+0 zk 4 KFE-310 St 12:00
12PPLT Kubeček, Němec, Jelínek 0+4 kz 5 **3 **3
12UPF1 Kuchařík 1+1 z,zk 11 PC-UNIX St 8:00
12FOPT1 Kwiecien, Richter 3+0 z,zk 10 KFE-L244 Út 11:00
12MODO Kwiecien 2+0 z 8 KFE-121 Čt 8:00
12ZAOP Kwiecien 2+0 z,zk 8 PC-UNIX Út 8:00
12OZS Kwiecien, Richter 3+0 z,zk 4 KFE-121 Čt 14:00
12DRP Liska 2+2 z,zk 4 PC-UNIX Út 16:00, Čt 10:00
12POAL Liska 2 kz 4 PC-UNIX St 15:00
12UM Malát 2+0 zk 2 KFE-121 St 16:00
12PLS Michl 2+0 zk 3 KFE-L244 Po 12:00
12LPZ Nejdl 2+0 zk 5 PC-UNIX Po 14:00
12NIPL Nejdl 4+0 z,zk 4 PC-UNIX Po 10:00
12ZDP Novotný 2 z 0 KFE-242 Po 14:00
12EL3 Pavel 2+0 zk 4 KFE-310 St 16:00
12ELA Pavel 2+0 zk 0 KFE-310 Čt 14:00
12EP1 Pavel 0+2 kz 2 KFE-EPR St 12:00
12ZEL1 Pavel 2+1 z,zk 20 T-201 Čt 9:00
12VLS Peterka 2+0 zk 2 ÚFE**4 St 8:00
12FDD Pína 2+0 zk 6 KFE-L244 Út 14:00
12RFO Pína 2 zk 6 KFE-L244 Út 16:00
12EPR1 Procházka, Pavel 0+2 kz 3 KFE-EPR St 12:00
12ZMDT Procházka 1+1 kz 7 KFE-310 St 10:00
12NCH Proška 2+0 zk 5 KFE-121 St 12:00
12KVEN Richter 3+1 z,zk 13 KFE-121 Po 10:00, Čt 10:00
12SOP Richter 2+0 z,zk 7 KFE-121 St 10:00
12NF Richter, Šiňor 2+0 zk 4 KFE-121 Pá 10:00
12AF Šiňor 2 kz 6 PC-UNIX Čt 16:00
12PAS Šiňor 1+1 z 25 T-301, T-124 Čt 14:00**5
12ZELD Šiňor 2+0 z,zk 18 KFE-121 Po 14:00
12VKT Švejkar 2+2 kz 10 KFE-121 Po 16:00
12RNA Váchal 1+1 z 2 PC-UNIX Čt 14:00
12RSEN Vyhlídal 4 z, zk 0 KFE-242 Pá 13:00
12MPP1 Vyhlídal 0+3 kz 2 KFE-MPR St 12:00

* Počet zapsaných studentů v KOSu ke dni 26. 9. 2022.

**Doplňující informace k rozvrhu

  1. Výuka předmětu 12NT bude probíhat také na FZÚ AV ČR v Cukrovarnické ulici 10/112, Praha 6, v zasedací místnosti budovy A, 1. patro vpravo, posluchárna u knihovny (včetně první přednášky dne 22. 9. 2022).
  2. Výuka předmětu 12SFMC1 bude probíhat na MFF UK podle rozvrhu MFF UK.
  3. Výuka předmětu 12PPLT bude probíhat turnusově na konci semestru.
  4. Výuka předmětu 12VLS bude probíhat v ÚFE, Chaberská 57, 182 51 Praha 8. Web předmětu.
  5. 12PAS: Základní informace.